Eğitim Araştırmaları Birliği
 EAB Lisansüstü Araştırmacı Grubuna dahil olmak için  topluluğa üye olunuz.
   
EĞİTİM ARAŞTIRMALARI BİRLİĞİ LİSANSÜSTÜ ARAŞTIRMACI GRUBU
   
 
 
Lisansüstü Araştırmacı Grubu Başkanı
 
Didem İŞLEK
 
   
   
Başkan Yardımcısı
 
İsmail SATMAZ
 
 
   
   
Başkan Yardımcısı
 
Şerife AKBÖĞÜR
 
 
   
 Ülke Temsilcileri  
 
Amerika Temsilcisi
 
Selin SAFRAN
 
 
   
 
Kıbrıs Temsilcisi
 
İpek DANJU
 
 
   
   
İngiltere Temsilcileri
Erdal DOĞAN
Çağdaş ERBAŞ
 
 
   
   
Fransa Temsilcisi
 
Gaëlle Le BOT
 
 
   
Başkanlar Program Kurulları
   
Eğitimde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı
Halime ÖZTÜRK (Başkan)
Fatma ARICI Hacettepe Üniversitesi
Ebru GÜÇ Ankara Üniversitesi
   



 
 
İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Programı
Emin Çiğilli (Başkan)  
Yeşim Yılmaz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Şeydanur Köse Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Sümeyye Evran Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Deniz İlter Ertem Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Ebru Koçin Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Mustafa Demir Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
   
   
   
   
Eğitim Programları ve Öğretim Programı
Bengi BİRGİLİ  (Başkan)
   
 
   



   
Eğitim Yönetimi Programı  
İsmail EROL (Başkan)
İsmail KARSANTIK (Başkan Yrd.) Marmara Üniversitesi 
Semih ÇAYAK Marmara Üniversitesi
Beyza Nur ERKMEN Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Cihan KOCABAŞ Marmara Üniversitesi
  Mehmet YAPRAKLI Yeditepe Üniversitesi
  Seyit Ahmet GÜZEN Harran Üniversitesi

Ali KILIÇ Uşak Üniversitesi



   
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Programı
Çağdaş ERBAŞ (Başkan)
Yusuf Mete ELKIRAN Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
 
   



   
Fen Bilgisi Programı
Aytaç KARAKAŞ (Başkan)
Onurhan GĞVEN Karadeniz Teknik Üniversitesi
Ebru Mazlum GÜVEN Karadeniz Teknik Üniversitesi
Zeynep KIRYAK Karadeniz Teknik Üniversitesi
Dilek ÖZBEK Karadeniz Teknik Üniversitesi
  Bahar CANDAŞ Karadeniz Teknik Üniversitesi



   
Fizik Eğitimi Programı
Gülsüm AŞIKSOY (Başkan)
 
 
   



   
Resim İş Eğitimi Programı
Gülcan ERDEN (Başkan)
Hanife BAYIK
Gizem SİVRİKAYA Ankara Üniversitesi
Nilay AYGÜN Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
   



   
Müzik Eğitimi Programı
Çise ÖZMELTEM (Başkan)
 
 
   



   
Okul Öncesi Eğitimi Programı
Özlem ÇELEBİOĞLU MORKOÇ (Başkan)
Demet Koç Uludağ Üniversitesi 
Selda ATA Hacettepe Üniversitesi
Vahide Dilşad Korkmaz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Cansu Güler Cumhuriyet Üniversitesi
Emre İnce Dokuz Eylül Üniversitesi
Hale Göksel Adnan Menderes Üniversitesi
Hiranur Tokgöz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Rabia Davranmaz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Sabiha Kurt Ege Üniversitesi
Sedef Göltaş Pamukkale Üniversitesi
Şerife İrem Kurt Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
   
   
   
Türkçe Eğitimi Programı
(Başkan)
Ömer KEMİKSİZ    Bartın Üniversitesi
      
   
   
 
   
Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Programı
Gamze ÇELİK (Başkan)
 
 
 
   
   
Eğitim sosyolojisi
Z. Fatih Eryaman (Başkan)  
Murat Sertpolat Adıyaman Üniversitesi

 

 

 
 
   
Coğrafya Eğitimi Programı
Hıdır Serkendiz (Başkan)