Eğitim Araştırmaları Birliği
 EAB Lisansüstü Araştırmacı Grubuna dahil olmak için  topluluğa üye olunuz.
   
EĞİTİM ARAŞTIRMALARI BİRLİĞİ LİSANSÜSTÜ ARAŞTIRMACI GRUBU
   
 
 
Lisansüstü Araştırmacı Grubu Başkanı
 
Didem İŞLEK
 
   
   
Başkan Yardımcısı
 
Tayfun TAŞBİLEK
 
 
   
   
Başkan Yardımcısı
 
Şerife AKBÖĞÜR
 
 
   
 Ülke Temsilcileri  
 
Amerika Temsilcisi
 
Selin SAFRAN
 
 
   
 
Kıbrıs Temsilcisi
 
İpek DANJU
 
 
   
   
İngiltere Temsilcisi
 
Erdal DOĞAN
 
 
   
   
Almanya Temsilcisi
 
Martina JANSSEN
 
 
   
   
Fransa Temsilcisi
 
Gaëlle Le BOT
 
 
   
Başkanlar Program Kurulları
   
Eğitimde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı
Halime ÖZTÜRK (Başkan)
Fatma ARICI Hacettepe Üniversitesi
Ebru GÜÇ Ankara Üniversitesi
   



   
İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Programı
Şeydanur Köse  (Başkan)  
Sümeyye Evran Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Muhammed Ömer Ekinci Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
   
   
   
Eğitim Programları ve Öğretim Programı
Bengi BİRGİLİ  (Başkan)
Derya GİRGİN SARIDAŞ   Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
 
   



   
Eğitim Yönetimi Programı  
İsmail EROL (Başkan)
İsmail KARSANTIK (Başkan Yrd.) Marmara Üniversitesi 
Semih ÇAYAK Marmara Üniversitesi
Cihan KOCABAŞ Marmara Üniversitesi
  Mehmet YAPRAKLI Yeditepe Üniversitesi
  Seyit Ahmet GÜZEN Harran Üniversitesi

Ali KILIÇ Uşak Üniversitesi



   
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Programı
Çağdaş ERBAŞ (Başkan)
Yusuf Mete ELKIRAN Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
 
   



   
Fen Bilgisi Programı
Aytaç KARAKAŞ (Başkan)
 
 
   



   
Fizik Eğitimi Programı
Gülsüm AŞIKSOY (Başkan)
 
 
   



   
Resim İş Eğitimi Programı
Gülcan ERDEN (Başkan)
Hanife BAYIK
 
   



   
Müzik Eğitimi Programı
Çise ÖZMELTEM (Başkan)
 
 
   



   
Okul Öncesi Eğitimi Programı
Özlem ÇELEBİOĞLU MORKOÇ (Başkan)
Demet Koç Uludağ Üniversitesi 
Selda ATA Hacettepe Üniversitesi
Vahide Dilşad Korkmaz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
   
   
Türkçe Eğitimi Programı
(Başkan)
Ömer KEMİKSİZ    Bartın Üniversitesi
      
   
   
 
   
Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi Programı
Gamze ÇELİK (Başkan)
 
 
 
   
   
Eğitim sosyolojisi
Z. Fatih Eryaman (Başkan)  
Murat Sertpolat Adıyaman Üniversitesi
Ramazan Kaçmaz Adıyaman Üniversitesi
   
   
   
Tarih Eğitimi Programı
Gülçin Keleşzade ERTAÇ (Başkan)  
Hüseyin TUFAN Yakın Doğu Üniversitesi
Ayten KORUROĞLU Yakın Doğu Üniversitesi
Mete ÖZSERER Yakın Doğu Üniversitesi
  Gülcan Faika ÜLVAY Yakın Doğu Üniversitesi
   
   
Spor Bilimleri Eğitimi Programı
Sabiha Gizem ENGİN (Başkan)
 
 
 
   
 
Yabancı Diller Eğitimi Programı
Perihan Büşra ALDINDAĞ (Başkan)
Büşra BOZKURT Ordu Üniversitesi